kio_ldap - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
bg: 
    Допълнителна информация:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
bg: Сървърът LDAP върна следната грешка: %1 %2
    Адресът бе: %3

en: LDAP Login
bg: Включване в LDAP

en: site:
bg: страна:

en: Invalid authorization information.
bg: Невалидна информация за оторизация.

en: LDAP connection canceled.
bg: Връзката с LDAP е отменена.

en: The Ldif parser failed.
bg: Грешка при граматичен анализ на LDIF.

en: Invalid Ldif file in line %1.
bg: Невалиден файл LDIF, грешка на ред %1.
