kio_ldap - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
cs: 
    Další informace:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
cs: LDAP server navrátil tuto chybu: %1 %2
    LDAP URL bylo: %3

en: LDAP Login
cs: LDAP přihlášení

en: site:
cs: server:

en: Invalid authorization information.
cs: Neplatné autorizační informace.

en: LDAP connection canceled.
cs: LDAP spojení zrušeno.

en: The Ldif parser failed.
cs: Analýza LDIF selhala.

en: Invalid Ldif file in line %1.
cs: Neplatný LDIF soubor na řádku %1.
