libkldap - en to cs translation catalogue (49 entries)

en: No LDAP Support...
cs: Žádná podpora LDAP...

en: An error occurred during the connection initialization phase.
cs: Nastala chyba během inicializační fáze.

en: Cannot set protocol version to %1.
cs: Nelze nastavit verzi protokolu na %1.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
cs[0]: Nelze nastavit omezení času na %1 sekundu.
cs[1]: Nelze nastavit omezení času na %1 sekundy.
cs[2]: Nelze nastavit omezení času na %1 sekund.

en: Could not set CA certificate file.
cs: Nelze nastavit soubor CA certifikátu.

en: Invalid TLS require certificate mode.
cs: Neplatný režim vyžadující certifikát TLS.

en: Could not set TLS require certificate mode.
cs: Nelze nastavit režim vyžadující certifikát TLS.

en: Could not initialize new TLS context.
cs: Nelze inicializovat nový kontext TLS.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
cs: Podpora pro TLS není dostupná v LDAP knihovně.

en: Cannot set size limit.
cs: Nelze nastavit omezení velikosti.

en: Cannot set time limit.
cs: Nelze nastavit omezení času.

en: Cannot initialize the SASL client.
cs: Nelze inicializovat SASL klienta.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
cs: Není zakompilována podpora pro LDAP. Prosím zkompilujte znovu libkldap s klientskými knihovnami OpenLDAP (nebo kompatibilními) nebo si stěžujte tvůrcům balíčků své distribuce.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
cs: Nelze se připojit na server, prosím nastavte jej znovu.

[ctx: @title:window]
en: Add Host
cs: Přidat hostitele

en: Configure
cs: Nastavit

en: Activities
cs: Aktivity

en: Show only ldap server on current activity
cs: Zobrazit server LDAP pouze v této aktivitě

[ctx: @title:window]
en: Edit Host
cs: Upravit hostitele

en: Do you want to remove setting for host "%1"?
cs: Chcete odstranit nastavení pro hostitele "%1"?

[ctx: @title:window]
en: Remove Host
cs: Odstranit hostitele

[ctx: @label:textbox]
en: Check all servers that should be used:
cs: Zvolte všechny servery, které se mají použít:

[ctx: @action:button]
en: &Add Host…
cs: &Přidat hostitele…

[ctx: @action:button]
en: &Edit Host…
cs: Upravit hostit&ele…

[ctx: @action:button]
en: &Remove Host
cs: Odst&ranit hostitele

en: User:
cs: Uživatel:

en: Bind DN:
cs: Svázat DN:

en: Realm:
cs: Doména:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Host:
cs: Hostitel:

en: LDAP version:
cs: LDAP verze:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
cs: Výchozí

en: Size limit:
cs: Limit velikosti:

en:  sec
cs:  sek

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
cs: Výchozí

en: Time limit:
cs: Časový limit:

en: No paging
cs: Bez stránkování

en: Page size:
cs: Velikost stránky:

[ctx: @action:button]
en: Query Server
cs: Dotaz na server

en: Filter:
cs: Filtr:

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
cs: Ne

en: Security:
cs: Zabezpečení:

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
cs: Anonymní

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
cs: Jednoduchá

en: Authentication:
cs: Ověření:

en: SASL mechanism:
cs: SASL mechanismus:

[ctx: @title:window]
en: Check server
cs: Zkontrolovat server

[ctx: @title:window]
en: LDAP Query
cs: LDAP dotaz

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
cs: Neznámá chyba při připojování k %1
