kio_ldap - en to csb translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
csb: 
    Dodôwne info:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
csb: Serwera LDAP zwarcëł felã: %1 %2
    Brëkòwóny URL LDAP: %3

en: LDAP Login
csb: Logòwanié LDAP

en: site:
csb: serwera:

en: Invalid authorization information.
csb: Zmiłkòwe pòdôwczi aùtorizacëji.

en: LDAP connection canceled.
csb: Pòłączenié LDAP òprzëstóné

en: The Ldif parser failed.
csb: Analizatora syntaksë Ldif zakùńczëł sã z felą.

en: Invalid Ldif file in line %1.
csb: Zmiłkòwi lopk Ldif w rézë %1.
