kio_ldap - en to da translation catalogue (7 entries)

en: 
    Additional info:
da: 
    Yderligere info:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
da: LDAP server returnerede følgende fejl: %1 %2
    LDAP-URL var: %3

en: site:
da: sted:

en: Invalid authorization information.
da: Ugyldig godkendelsesinformation.

en: LDAP connection canceled.
da: LDAP-forbindelse afbrudt.

en: The Ldif parser failed.
da: Ldif fortolkningen milsykkedes.

en: Invalid Ldif file in line %1.
da: Ugyldig Ldif-fil i linje %1.
