kio_ldap - en to el translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
el: 
    Επιπλέον πληροφορίες:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
el: H URL του εξυπηρετητής LDAP επέστρεψε το ακόλουθο σφάλμα: %1 %2
    H URL του εξυπηρετητή LDAP ήταν: %3

en: LDAP Login
el: Σύνδεση LDAP

en: site:
el: τοποθεσία:

en: Invalid authorization information.
el: Μη έγκυρες πληροφορίες εξουσιοδότησης.

en: LDAP connection canceled.
el: Η σύνδεση LDAP ακυρώθηκε.

en: The Ldif parser failed.
el: O μεταφραστής LDIF απέτυχε.

en: Invalid Ldif file in line %1.
el: Μη έγκυρο αρχείο LDIF στη γραμμή %1.
