libkldap - en to el translation catalogue (49 entries)

en: No LDAP Support...
el: Δεν υπάρχει υποστήριξη LDAP...

en: An error occurred during the connection initialization phase.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την αρχικοποίηση της σύνδεσης.

en: Cannot set protocol version to %1.
el: Αδύνατος ο ορισμός της έκδοσης του πρωτοκόλλου σε %1.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
el[0]: Αδύνατος ο ορισμός χρονικού ορίου σε %1 δευτερόλεπτο.
el[1]: Αδύνατος ο ορισμός χρονικού ορίου σε %1 δευτερόλεπτα.

en: Could not set CA certificate file.
el: Αδυναμία ρύθμισης αρχείου CA πιστοποιητικού.

en: Invalid TLS require certificate mode.
el: Μη έγκυρο TLS απαιτεί λειτουργία πιστοποιητικού.

en: Could not set TLS require certificate mode.
el: Αδυναμία ρύθμισης TLS απαιτεί λειτουργία πιστοποιητικού.

en: Could not initialize new TLS context.
el: Αδυναμία αρχικοποίησης νέου TLS περιεχομένου.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
el: Μη διαθέσιμη υποστήριξη TLS στις βιβλιοθήκες πελάτη LDAP.

en: Cannot set size limit.
el: Αδύνατος ο ορισμός ορίου μεγέθους.

en: Cannot set time limit.
el: Αδύνατος ο ορισμός χρονικού ορίου.

en: Cannot initialize the SASL client.
el: Αδυναμία αρχικοποίησης πελάτη SASL.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
el: Δεν υπάρχει υποστήριξη LDAP. Παρακαλώ κάντε compile το libkldap με τις βιβλιοθήκες OpenLDAP (ή συμβατές), ή ενημερώστε τη διανομή σας.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
el: Αδυναμία πρόσβασης στον εξυπηρετητή. Παρακαλώ επαναλάβετε τη ρύθμισή του.

[ctx: @title:window]
en: Add Host
el: Προσθήκη υπολογιστή

en: LDAP password is stored as clear text, do you want to store it in kwallet?
el: Ο κωδικός πρόσβασης του LDAP έχει αποθηκευθεί ως απλό κείμενο, θέλετε να το αποθηκεύσετε στο kwallet;

en: Store clear text password in Wallet
el: Να αποθηκευθεί το απλό κείμενο του κωδικού πρόσβασης στο πορτοφόλι

[ctx: @title:window]
en: Edit Host
el: Επεξεργασία υπολογιστή

en: Do you want to remove setting for host "%1"?
el: Θέλετε να διαγράψετε τη ρύθμιση για τον υπολογιστή «%1»;

en: Remove Host
el: Διαγραφή υπολογιστή

en: Check all servers that should be used:
el: Να επιλεγούν όλοι οι εξυπηρετητές που θα χρησιμοποιηθούν:

en: &Add Host...
el: &Προσθήκη υπολογιστή...

en: &Edit Host...
el: &Επεξεργασία υπολογιατή...

en: &Remove Host
el: Διαγ&ραφή υπολογιστή

en: User:
el: Χρήστης:

en: Bind DN:
el: Σύνδεση DN:

en: Realm:
el: Περιοχή:

en: Password:
el: Κωδικός πρόσβασης:

en: Host:
el: Υπολογιστής:

en: Port:
el: Θύρα:

en: LDAP version:
el: Έκδοση LDAP:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
el: Προκαθορισμένο

en: Size limit:
el: Όριο μεγέθους:

en:  sec
el:  δευτ

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
el: Προκαθορισμένο

en: Time limit:
el: Χρονικό όριο:

en: No paging
el: Χωρίς σελιδοποίηση

en: Page size:
el: Μέγεθος σελίδας:

en: Query Server
el: Αίτηση Εξυπηρετητή

en: Filter:
el: Φίλτρο:

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
el: Όχι

en: Security:
el: Ασφάλεια:

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
el: Ανώνυμη

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
el: Απλή

en: Authentication:
el: Ταυτοποίηση:

en: SASL mechanism:
el: Μηχανισμός SASL:

en: Check server
el: Επιλογή εξυπηρετητή

[ctx: @title:window]
en: LDAP Query
el: Ερώτημα LDAP

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
el: Άγνωστο σφάλμα κατά τη σύνδεση στο %1
