kio_ldap - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
eo: 
    Pliaj informoj:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
eo: LDAP-servilo redonis la eraron: %1 %2
    La LDAP URL estis: %3

en: LDAP Login
eo: Ensaluto LDAP

en: site:
eo: retejo:

en: Invalid authorization information.
eo: Nevalidaj informoj pri rajtigo.

en: LDAP connection canceled.
eo: LDAP-konekto nuligita.

en: The Ldif parser failed.
eo: La Ldif-analizilo malsukcesis.

en: Invalid Ldif file in line %1.
eo: Nevalida Ldif-dosiero en linio %1.
