kio_ldap - en to et translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
et: 
    Lisainfo:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
et: LDAP server tagastas järgmise vea: %1 %2
    LDAP URL oli: %3

en: LDAP Login
et: LDAP sisselogimine

en: site:
et: sait:

en: Invalid authorization information.
et: Vigane autentimisinfo.

en: LDAP connection canceled.
et: LDAB ühendus katkestatud

en: The Ldif parser failed.
et: Ldif parsija jäi jänni.

en: Invalid Ldif file in line %1.
et: Vigane Ldif-fail real %1.
