libkldap - en to et translation catalogue (43 entries)

en: No LDAP Support...
et: LDAP-i toetus puudub...

en: An error occurred during the connection initialization phase.
et: Ühenduse initsialiseerimise ajal tekkis viga.

en: Cannot set protocol version to %1.
et: Protokollile versiooni %1 määramine nurjus.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
et[0]: Aegumise määramine %1 sekundile nurjus.
et[1]: Aegumise määramine %1 sekundile nurjus.

en: Could not set CA certificate file.
et: SK sertifikaadifaili määramine nurjus.

en: Invalid TLS require certificate mode.
et: Vigane TLS päringu sertifikaadi režiim.

en: Could not set TLS require certificate mode.
et: TLS päringu sertifikaadi režiimi määramine nurjus.

en: Could not initialize new TLS context.
et: Uue TLS konteksti initsialiseerimine nurjus.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
et: TLS-i toetus pole LDAP-i kliendi teekides saadaval.

en: Cannot set size limit.
et: Suuruselimiidi määramine nurjus.

en: Cannot set time limit.
et: Ajalimiidi määramine nurjus.

en: Cannot initialize the SASL client.
et: SASL kliendi initsialiseerimine nurjus.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
et: LDAP-i toetus pole saadaval... Palun kompileeri libkldap OpenLDAP-i või sellega ühilduva kliendi teekidega või kurda muret oma distributsiooni pakendajatele.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
et: Ligipääs serverile puudub. Palun muuda seadistusi.

[ctx: @title:window]
en: Add Host
et: Masina lisamine

en: LDAP password is stored as clear text, do you want to store it in kwallet?
et: LDAP-i parool on salvestatud lihttekstina, kas soovid salvestada selle KDE turvalaekasse?

[ctx: @title:window]
en: Edit Host
et: Masina muutmine

en: Do you want to remove setting for host "%1"?
et: Kas eemaldada masina "%1" seadistus?

en: Remove Host
et: Masina eemaldamine

en: Check all servers that should be used:
et: Kõigi kasutatavate serverite kontroll:

en: &Add Host...
et: &Lisa masin ...

en: &Edit Host...
et: &Muuda masinat ...

en: &Remove Host
et: &Eemalda masin

en: User:
et: Kasutaja:

en: Realm:
et: Tsoon:

en: Password:
et: Parool:

en: Host:
et: Masin:

en: LDAP version:
et: LDAP versioon:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
et: Vaikimisi

en: Size limit:
et: Suuruselimiit:

en:  sec
et:  sek

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
et: Vaikimisi

en: Time limit:
et: Ajalimiit:

en: No paging
et: Ei saalita

en: Page size:
et: Saale suurus:

en: Query Server
et: Serveri päring

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
et: Puudub

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
et: Anonüümne

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
et: Lihtne

en: SASL mechanism:
et: SASL mehhanism:

en: Check server
et: Serveri kontroll

[ctx: @title:window]
en: LDAP Query
et: LDAP-i päring

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
et: Tundmatu tõrge ühendumisel serveriga %1
