kio_ldap - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
eu: 
    Informazio gehigarria:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
eu: LDAP zerbitzariak errore hau eman du: %1 %2
    LDAP URLa hau zen: %3

en: LDAP Login
eu: LDAP saio-hasiera

en: site:
eu: lekua:

en: Invalid authorization information.
eu: Baimentze informazio baliogabea.

en: LDAP connection canceled.
eu: LDAP konexioa bertan behera utzi da.

en: The Ldif parser failed.
eu: LDIF analizatzaileak huts egin du.

en: Invalid Ldif file in line %1.
eu: LDIF fitxategi baliogabea %1 lerroan.
