kio_ldap - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
fa: 
    اطلاعات اضافی:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
fa: کارساز LDAP خطای: %1 %2 را بازگرداند
    نشانی وب LDAP عبارت بود از: %3

en: LDAP Login
fa: ورود LDAP

en: site:
fa: پایگاه:

en: Invalid authorization information.
fa: اطلاعات احراز هویت نامعتبر.

en: LDAP connection canceled.
fa: اتصال LDAP لغو شد.

en: The Ldif parser failed.
fa: خرابی در تجزیه‌کننده Ldif.

en: Invalid Ldif file in line %1.
fa: پرونده Ldif نامعتبر در خط %1.
