kio_ldap - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
fi: 
    Lisätiedot:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
fi: LDAP-palvelin palautti virheen: %1 %2
    LDAP URL oli: %3

en: LDAP Login
fi: LDAP Sisäänkirjautuminen

en: site:
fi: kohde:

en: Invalid authorization information.
fi: Virheelliset kirjautumistiedot.

en: LDAP connection canceled.
fi: LDAP-yhteys peruttu.

en: The Ldif parser failed.
fi: LDIF-jäsentäjä epäonnistui.

en: Invalid Ldif file in line %1.
fi: Virheellinen LDIF-tiedosto rivillä %1.
