kio_ldap - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
fr: 
    Informations supplémentaires :

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
fr: Le serveur « LDAP » a retourné l'erreur suivante : %1 %2
    L'URL « LDAP » était : %3

en: LDAP Login
fr: Connexion « LDAP »

en: site:
fr: site :

en: Invalid authorization information.
fr: Informations d'identification non valables.

en: LDAP connection canceled.
fr: Connexion « LDAP » annulée.

en: The Ldif parser failed.
fr: Échec de l'analyseur « LDIF ».

en: Invalid Ldif file in line %1.
fr: Fichier « LDIF » non valable à la ligne %1.
