libkldap - en to ga translation catalogue (30 entries)

en: No LDAP Support...
ga: Gan tacaíocht LDAP...

en: An error occurred during the connection initialization phase.
ga: Tharla earráid le linn túsú an cheangail.

en: Cannot set protocol version to %1.
ga: Ní féidir leagan an phrótacail a shocrú mar %1.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
ga[0]: Ní féidir teorainn ama a shocrú mar %1 soicind.
ga[1]: Ní féidir teorainn ama a shocrú mar %1 shoicind.
ga[2]: Ní féidir teorainn ama a shocrú mar %1 shoicind.
ga[3]: Ní féidir teorainn ama a shocrú mar %1 soicind.
ga[4]: Ní féidir teorainn ama a shocrú mar %1 soicind.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
ga: Níl tacaíocht TLS ar fáil sna leabharlanna cliaint LDAP.

en: Cannot set size limit.
ga: Ní féidir teorainn méide a shocrú.

en: Cannot set time limit.
ga: Ní féidir teorainn ama a shocrú.

en: Cannot initialize the SASL client.
ga: Ní féidir an cliant SASL a thúsú.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
ga: Níl tacaíocht LDAP ar fáil...Ba chóir duit libkldap a thiomsú arís leis na leabharlanna cliaint OpenLDAP (nó ceann comhoiriúnach), nó gearán a dhéanamh le pacáisteoirí do dháileadh.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
ga: Ní féidir an freastalaí a rochtain. Cumraigh é arís.

en: User:
ga: Úsáideoir:

en: Bind DN:
ga: DN ceangail:

en: Realm:
ga: Flaitheas:

en: Password:
ga: Focal Faire:

en: Host:
ga: Óstríomhaire:

en: LDAP version:
ga: Leagan LDAP:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
ga: Réamhshocrú

en: Size limit:
ga: Uasmhéid:

en:  sec
ga:  s

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
ga: Réamhshocrú

en: Time limit:
ga: Teorainn ama:

en: No paging
ga: Gan leathanaigh

en: Page size:
ga: Méid an leathanaigh:

en: Query Server
ga: Freastalaí na nIarratas

[ctx: Distinguished Name]
en: DN:
ga: AA:

en: Filter:
ga: Scagaire:

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
ga: Gan Slándáil

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
ga: Gan ainm

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
ga: Simplí

en: SASL mechanism:
ga: Sásra SASL:
