libkldap - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: No LDAP Support...
gl: Non hai compatibilidade con LDAP…

en: An error occurred during the connection initialization phase.
gl: Produciuse un erro durante a fase de inicialización da conexión.

en: Cannot set protocol version to %1.
gl: Non se pode estabelecer a versión do protocolo como %1.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
gl[0]: Non se pode estabelecer o límite de tempo en %1 segundo.
gl[1]: Non se pode estabelecer o límite de tempo en %1 segundos.

en: Could not set CA certificate file.
gl: Non se puido definir o ficheiro de certificado de autoridade de certificación.

en: Invalid TLS require certificate mode.
gl: Modo de requisito de certificado TLS incorrecto.

en: Could not set TLS require certificate mode.
gl: Non se puido estabelecer o modo de requisito de certificado TLS.

en: Could not initialize new TLS context.
gl: Non se puido inicializar o novo contexto de TLS.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
gl: As bibliotecas LDAP do cliente non teñen compatibilidade con TLS.

en: Cannot set size limit.
gl: Non se pode estabelecer o límite de tamaño.

en: Cannot set time limit.
gl: Non se pode estabelecer o límite de tempo.

en: Cannot initialize the SASL client.
gl: Non se pode inicializar o cliente de SASL.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
gl: Non ten compatibilidade con LDAP compilada nas bibliotecas. Compile de novo libkldap coas bibliotecas cliente de OpenLDAP (ou compatíbeis), ou protéstalle aos empaquetadores da túa distribución.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
gl: Non se pode acceder ao servidor. Por favor, reconfigúreo.

en: User:
gl: Usuario:

en: Bind DN:
gl: Nome de dominio vinculado:

en: Realm:
gl: Área de identificación compartida:

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: Host:
gl: Servidor:

en: Port:
gl: Porto:

en: LDAP version:
gl: Versión de LDAP:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
gl: Predeterminado

en: Size limit:
gl: Límite de tamaño:

en:  sec
gl:  s

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
gl: Predeterminado

en: Time limit:
gl: Límite de tempo:

en: No paging
gl: Sen paxinación

en: Page size:
gl: Tamaño da páxina:

en: Query Server
gl: Preguntar ao servidor

[ctx: Distinguished Name]
en: DN:
gl: Nome distintivo:

en: Filter:
gl: Filtro:

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
gl: Ningunha

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
gl: Anónimo

en: SASL mechanism:
gl: Mecanismo de SASL:

en: Check server
gl: Comprobar o servidor

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
gl: Erro descoñecido ao conectar a %1
