kio_ldap - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
gl: 
    Información adicional:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
gl: O servidor LDAP devolveu o seguinte erro: %1 %2
    O URL de LDAP era: %3

en: LDAP Login
gl: Acceso con LDAP

en: site:
gl: sitio:

en: Invalid authorization information.
gl: Información de autorización incorrecta.

en: LDAP connection canceled.
gl: Cancelouse a conexión LDAP.

en: The Ldif parser failed.
gl: O procesador de LDIF fallou.

en: Invalid Ldif file in line %1.
gl: Ficheiro LDIF incorrecto na liña %1.
