kio_ldap - en to he translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
he: 
    מידע נוסף:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
he: שרת ה־LDAP החזיר את השגיאה: %1 %2 
    כתובת ה־LDAP הייתה: %3

en: LDAP Login
he: כניסת LDAP

en: site:
he: אתר:

en: Invalid authorization information.
he: מידע זיהוי לא תקף.

en: LDAP connection canceled.
he: החיבור ל־LDAP בוטל.

en: The Ldif parser failed.
he: מפרק ה־Ldif נכשל.

en: Invalid Ldif file in line %1.
he: ‏Ldif לא תקף בשורה %1.
