kio_ldap - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
hi: 
    अतिरिक्त जानकारी:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
hi: एलडीएपी सर्वर ने निम्न त्रुटि लौटाया:  %1 %2
    एलडीएपी यूआरएल था: %3

en: LDAP Login
hi: एलडीएपी लॉगइन

en: site:
hi: साइटः

en: Invalid authorization information.
hi: अवैध प्रमाणीकरण जानकारी

en: LDAP connection canceled.
hi: एलडीएपी कनेक्शन असफल

en: The Ldif parser failed.
hi: एलडीआईएफ़ पारसर विफल

en: Invalid Ldif file in line %1.
hi: पंक्ति %1 में अवैध एलडीआईएफ फ़ाइल है.
