kio_ldap - en to hne translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
hne: 
    अतिरिक्त जानकारी:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
hne: एलडीएपी सर्वर हर नीचे वाले गलती लहुटाइस:  %1 %2
    एलडीएपी यूआरएल था: %3

en: LDAP Login
hne: एलडीएपी लागइन

en: site:
hne: साइटः

en: Invalid authorization information.
hne: अवैध प्रमानीकरन जानकारी

en: LDAP connection canceled.
hne: एलडीएपी कनेक्सन फेल

en: The Ldif parser failed.
hne: एलडीआईएफ पारसर विफल

en: Invalid Ldif file in line %1.
hne: लकीर %1 मं अवैध एलडीआईएफ फाइल हे.
