KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
hu: 
    További információ:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
hu: Az LDAP-kiszolgáló hibát jelzett: %1 %2
    LDAP URL: %3

en: LDAP Login
hu: LDAP-bejelentkezés

en: site:
hu: Alapcím:

en: Invalid authorization information.
hu: Érvénytelenek a felhasználóazonosítási adatok.

en: LDAP connection canceled.
hu: Az LDAP-kapcsolat megszakadt.

en: The Ldif parser failed.
hu: Az LDIF-feldolgozó hibát jelzett.

en: Invalid Ldif file in line %1.
hu: Hiba az LDIF-fájl %1. sorában.
