KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: No LDAP Support...
hu: Nincs LDAP-támogatás...

en: An error occurred during the connection initialization phase.
hu: Hiba történt a kapcsolat inicializálása közben.

en: Cannot set protocol version to %1.
hu: Nem sikerült beállítani a protokoll verziószámát erre: %1.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
hu[0]: Nem sikerült beállítani a várakozási időt %1 másodpercre.
hu[1]: Nem sikerült beállítani a várakozási időt %1 másodpercre.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
hu: Nincs TLS-támogatás az LDAP kliens programkönyvtárában.

en: Cannot set size limit.
hu: Nem sikerült beállítani a méretkorlátot.

en: Cannot set time limit.
hu: Nem sikerült beállítani az időkorlátot.

en: Cannot initialize the SASL client.
hu: Nem sikerült inicializálni az SASL-klienst.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
hu: Nincs befordítva az LDAP-támogatás. Fordítsa újra a libkldap-ot az OpenLDAP (vagy ezzel kompatibilis más) kliens programkönyvtárral, vagy kérjen segítséget a disztribúció csomagkészítőitől.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
hu: Nem sikerült elérni a kiszolgálót. Ha szükséges, módosítson a beállításokon.

en: User:
hu: Felhasználónév:

en: Bind DN:
hu: Csatlakozási DN:

en: Realm:
hu: Tartomány:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Host:
hu: Gépnév:

en: LDAP version:
hu: LDAP verzió:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Size limit:
hu: Méretkorlát:

en:  sec
hu:  s

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Time limit:
hu: Időkorlát:

en: No paging
hu: Nincs lapozás

en: Page size:
hu: Lapméret:

en: Query Server
hu: Lekérdezés

en: Filter:
hu: Szűrő:

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
hu: Nincs

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
hu: Egyszerű

en: SASL mechanism:
hu: SASL-mechanizmus:

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
hu: Ismeretlen hiba csatlakozáskor: %1
