kio_ldap - en to is translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
is: 
    Viðbótarupplýsingar:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
is: LDAP-þjónninn skilaði eftirfarandi villu: %1 %2
    LDAP-slóðin var: %3

en: LDAP Login
is: LDAP-innskráning

en: site:
is: staðsetning:

en: Invalid authorization information.
is: Ógildar auðkenniupplýsingar.

en: LDAP connection canceled.
is: Hætt við LDAP-tengingu

en: The Ldif parser failed.
is: Ldif-þáttarinn brást.

en: Invalid Ldif file in line %1.
is: Ógild Ldif-skrá í línu %1.
