kio_ldap - en to it translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
it: 
    Informazioni aggiuntive:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
it: Il server LDAP ha dato il seguente errore: %1%2
    L'URL LDAP era: %3

en: LDAP Login
it: Accesso LDAP

en: site:
it: sito:

en: Invalid authorization information.
it: Informazioni di autorizzazione non valide.

en: LDAP connection canceled.
it: Connessione LDAP annullata.

en: The Ldif parser failed.
it: L'analizzatore LDIF non ha funzionato.

en: Invalid Ldif file in line %1.
it: File LDIF non valido alla riga %1.
