kio_ldap - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
ja: 
    追加情報:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
ja: LDAP サーバが以下のエラーを返しました: %1 %2
    LDAP URL: %3

en: LDAP Login
ja: LDAP ログイン

en: site:
ja: サイト:

en: Invalid authorization information.
ja: 無効な認証情報です。

en: LDAP connection canceled.
ja: LDAP 接続がキャンセルされました。

en: The Ldif parser failed.
ja: Ldif パーサが失敗しました。

en: Invalid Ldif file in line %1.
ja: %1 行目が無効な Ldif ファイルです。
