kio_ldap - en to km translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
km: 
    ព័ត៌មាន​បន្ថែម ៖

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ LDAP បាន​ត្រឡប់​កំហុស ៖ %1 %2
    URL របស់ LDAP គឺ ៖ %3

en: LDAP Login
km: ការ​ចូល LDAP

en: site:
km: តំបន់​បណ្ដាញ ៖

en: Invalid authorization information.
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​អនុញ្ញាត​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: LDAP connection canceled.
km: ការ​តភ្ជាប់ LDAP ត្រូវ​បាន​បោះបង់ ។

en: The Ldif parser failed.
km: ឧបករណ៍​ញែក Ldif បាន​បរាជ័យ ។

en: Invalid Ldif file in line %1.
km: ឯកសារ Ldif មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​នៅ​បន្ទាត់ %1 ។
