libkldap - en to km translation catalogue (31 entries)

en: No LDAP Support...
km: គ្មាន​ការ​គាំទ្រ LDAP...​

en: An error occurred during the connection initialization phase.
km: កំហុស​មួយ​បាន​កើត​ឡើងខណៈពេល​​​ដំណាក់កាល​​ចាប់ផ្ដើម​កា​រតភ្ជាប់ ។

en: Cannot set protocol version to %1.
km: មិន​អាច​កំណត់​កំណែ​ពិធីការ​ទៅ %1 បាន​ឡើយ​ ។

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
km[0]: មិន​អាចកំណត់​ពេល​សម្រាក​ទៅ %1 វិនាទី ។

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
km: មិន​មាន​ការ​គាំទ្រ TLS នៅ​ក្នុង​បណ្ណាល័យ​ម៉ាស៊ីន​ភ្ញៀវ LDAP ។

en: Cannot set size limit.
km: មិន​អាច​កំណត់​ដែន​កំណត់​​របស់​ទំហំ ។

en: Cannot set time limit.
km: មិន​អាច​កំណត់​ម៉ោង​កំណត់​បាន​ឡើយ​ ។

en: Cannot initialize the SASL client.
km: មិន​អាច​ចាប់ផ្ដើម​​ម៉ាស៊ីន​ភ្ញៀវ SASL ។

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
km: ការ​គាំទ្រ LDAP មិន​បាន​ចងក្រង​នៅ ។ សូម​ចងក្រង​ libkldap ដោយ​បណ្ណាល័យ​ម៉ាស៊ីន​ភ្ញៀវ OpenLDAP (ឬ​ឆបគ្នា) ឬ​តវ៉ា​ទៅ​​អ្នកគ្រប់គ្រង​កញ្ចប់​ចែកចាយ​របស់​អ្នក ។

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
km: មិន​អាច​ចូលដំណើរការ​ទៅកាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បានទេ ។ សូម​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​វា​ម្ដង​ទៀត ។

en: User:
km: អ្នក​ប្រើ ៖

en: Bind DN:
km: Bind DN ៖

en: Realm:
km: Realm ៖

en: Password:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ៖

en: Host:
km: ម៉ាស៊ីន ៖

en: Port:
km: ច្រក ៖

en: LDAP version:
km: កំណែ LDAP ៖

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
km: លំនាំដើម

en: Size limit:
km: ដែន​កំណត់​ទំហំ ៖

en:  sec
km:  វិ.

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
km: លំនាំដើម

en: Time limit:
km: ដែន​កំណត់​​ពេលវេលា ៖

en: No paging
km: គ្មាន​ភេយីង

en: Page size:
km: ទំហំ​ទំព័រ ៖

en: Query Server
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​សំណួរ

[ctx: Distinguished Name]
en: DN:
km: DN ៖

en: Filter:
km: តម្រង ៖

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
km: ទេ

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
km: អនាមិក

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
km: សាមញ្ញ

en: SASL mechanism:
km: យន្តការ SASL ៖
