kio_ldap - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
lt: 
    Papildoma info:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
lt: LDAP serveris grąžino šią klaidą: %1 %2
    LDAP URL buvo: %3

en: LDAP Login
lt: LDAP registravimasis

en: site:
lt: sritis:

en: Invalid authorization information.
lt: Neteisinga autorizacijos informacija.

en: LDAP connection canceled.
lt: LDAP jungtis nutraukta.

en: The Ldif parser failed.
lt: Ldif tikrintojas nesuveikė.

en: Invalid Ldif file in line %1.
lt: Neteisingas LDIF failas eilutėje %1.
