libkldap - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: No LDAP Support...
lt: Nėra LDAP palaikymo...

en: Cannot set size limit.
lt: Nepavyksta nustatyti dydžio limito.

en: Cannot set time limit.
lt: Nepavyksta nustatyti laiko limito.

en: User:
lt: Naudotojas:

en: Bind DN:
lt: Prisijungimo DN:

en: Realm:
lt: Sritis:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Host:
lt: Mazgas:

en: Port:
lt: Prievadas:

en: LDAP version:
lt: LDAP versija:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
lt: Numatytas

en: Size limit:
lt: Dydžio limitas:

en:  sec
lt:  sek.

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
lt: Numatytas

en: Time limit:
lt: Laiko limitas:

en: No paging
lt: Be puslapiavimo

en: Page size:
lt: Puslapio dydis:

en: Query Server
lt: Siųsti užklausą serveriui

en: Filter:
lt: Filtras:

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
lt: Ne

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
lt: Anonimiškas

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
lt: Paprastas

en: SASL mechanism:
lt: SASL mechanizmas:
