kio_ldap - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
lv: 
    Papildus informācija:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
lv: LDAP serveris atgrieza kļūdu: %1 %2
    LDAP URL bija: %3

en: LDAP Login
lv: LDAP pieteikšanās

en: site:
lv: vietne:

en: Invalid authorization information.
lv: Nederīga autorizācijas informācija

en: LDAP connection canceled.
lv: LDAP pieslēgšanās atcelta.

en: The Ldif parser failed.
lv: Ldif analizators cieta neveiksmi.

en: Invalid Ldif file in line %1.
lv: Nederīga Ldif rinda failā %1.
