libkldap - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: No LDAP Support...
lv: Nav LDAP atbalsta...

en: An error occurred during the connection initialization phase.
lv: Gadījās kļūda savienojuma inicializācijas fāzē.

en: Cannot set protocol version to %1.
lv: Neizdevās iestatīt protokola versiju uz %1.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
lv[0]: Neizdevās iestatīt noildzi uz %1 sekundi.
lv[1]: Neizdevās iestatīt noildzi uz %1 sekundēm.
lv[2]: Neizdevās iestatīt noildzi uz %1 sekundēm.

en: Could not set CA certificate file.
lv: Neizdevās iestatīt CA sertifikācijas datni.

en: Invalid TLS require certificate mode.
lv: Nederīgs, TLS pieprasa sertifikācijas režīmu.

en: Could not set TLS require certificate mode.
lv: Neizdevās iestatīt, TLS pieprasa sertifikācijas režīmu.

en: Could not initialize new TLS context.
lv: neizdevās inicializēt jaunu TLS kontekstu.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
lv: LDAP klienta bibliotēkās nav pieejams TLS atbalsts.

en: Cannot set size limit.
lv: Neizdodas iestatīt izmēra ierobežojumu.

en: Cannot set time limit.
lv: Neizdodas izstādīt laika ierobežojumu.

en: Cannot initialize the SASL client.
lv: Neizdodas inicializēt SASL klientu.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
lv: LDAP atbalsts nav iekompilēts. Pārkompilējiet „libkldap“ ar „OpenLDAP“ (vai savietojamu) klienta bibliotēku, vai sūdzieties jūsu distribūcijas pakotājiem.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
lv: Neizdevās piekļūt serverim. Lūdzu, to konfigurējiet.

[ctx: @title:window]
en: Add Host
lv: Pievienot resursdatoru:

[ctx: @title:window]
en: Edit Host
lv: Rediģēt resursdatoru

en: Do you want to remove setting for host "%1"?
lv: Vai vēlaties noņemt iestatījumu resursdatoram „%1“?

[ctx: @title:window]
en: Remove Host
lv: Noņemt resursdatoru

[ctx: @label:textbox]
en: Check all servers that should be used:
lv: Atzīmējiet visus izmantojamos serverus:

[ctx: @action:button]
en: &Add Host…
lv: &Pievienot resursdatoru…

[ctx: @action:button]
en: &Edit Host…
lv: &Pievienot resursdatoru…

[ctx: @action:button]
en: &Remove Host
lv: &Noņemt resursdatoru

en: User:
lv: Lietotājs:

en: Bind DN:
lv: Piesaistīt DN:

en: Realm:
lv: Nogabals:

en: Password:
lv: Parole:

en: Host:
lv: Resursdators:

en: Port:
lv: Ports:

en: LDAP version:
lv: LDAP versija:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
lv: Noklusētais

en: Size limit:
lv: Izmēra ierobežojums:

en:  sec
lv:  sek.

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
lv: Noklusētais

en: Time limit:
lv: Laika ierobežojums:

en: No paging
lv: Bez lapošanas

en: Page size:
lv: Lapas izmērs:

[ctx: @action:button]
en: Query Server
lv: Vaicāt serverim

en: Filter:
lv: Filtrs:

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
lv: Nav

en: Security:
lv: Drošība:

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
lv: Anonīms

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
lv: Vienkārša

en: Authentication:
lv: Autentifikācija:

en: SASL mechanism:
lv: SASL mehānisms:

[ctx: @title:window]
en: Check server
lv: Atzīmējiet serveri

[ctx: @title:window]
en: LDAP Query
lv: LDAP vaicājums

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
lv: Nezināma kļūda, savienojoties ar „%1“
