kio_ldap - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
ms: 
    Maklumat tambahan:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
ms: Pelayan LDAP memulangkan ralat: %1 %2
    URL LDAP adalah: %3

en: LDAP Login
ms: Log masuk LDAP

en: site:
ms: tapak:

en: Invalid authorization information.
ms: Maklumat pengesahan tidak sah.

en: LDAP connection canceled.
ms: Sambungan LDAP dibatalkan.

en: The Ldif parser failed.
ms: Penghurai LDIF gagal.

en: Invalid Ldif file in line %1.
ms: Fail LDIF tidak sah di dalam baris %1.
