kio_ldap - en to nb translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
nb: 
    Ekstra informasjon:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
nb: LDAP-tjeneren gav feilen: %1 %2
    LDAP-stien var: %3

en: LDAP Login
nb: LDAP innlogging

en: site:
nb: side:

en: Invalid authorization information.
nb: Ugyldig autentiseringsinformasjon

en: LDAP connection canceled.
nb: LDAP-tilkobling avbrutt.

en: The Ldif parser failed.
nb: Ldiffortolkeren feilet.

en: Invalid Ldif file in line %1.
nb: Ugyldig Ldif-fil på linje %1.
