kio_ldap - en to nds translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
nds: 
    Mehr Informatschonen:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
nds: De LDAP-Server geev dissen Fehler torüch: %1 %2
    De LDAP-URL weer: %3

en: LDAP Login
nds: LDAP-Anmellen

en: site:
nds: Server:

en: Invalid authorization information.
nds: Anmell-Informatschonen gellt nich

en: LDAP connection canceled.
nds: LDAP-Verbinnen afbraken.

en: The Ldif parser failed.
nds: De LDIF-Inleser hett keen Spood hatt.

en: Invalid Ldif file in line %1.
nds: LDIF-Datei gellt nich, Reeg %1
