libkldap - en to nds translation catalogue (28 entries)

en: No LDAP Support...
nds: LDAP warrt nich ünnerstütt...

en: An error occurred during the connection initialization phase.
nds: Dat geev en Fehler bi't Torechtmaken vun't Tokoppeln.

en: Cannot set protocol version to %1.
nds: Protokoll-Verschoon lett sik nich op %1 setten.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
nds[0]: Tietgrenz lett sik nich op een Sekunn fastleggen.
nds[1]: Tietgrenz lett sik nich op %1 Sekunnen fastleggen.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
nds: De LDAP-Clientbibliotheken ünnerstütt keen TLS.

en: Cannot set size limit.
nds: Gröttgrenz lett sik nich fastleggen.

en: Cannot set time limit.
nds: Tietgrenz lett sik nich fastleggen.

en: Cannot initialize the SASL client.
nds: De SASL-Client lett sik nich torechtmaken.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
nds: Keen Ünnerstütten för LDAP inbuut. Kompileer "libkldap" bitte nochmaal mit de Client-Bibliotheken vun OpenLDAP (oder mit anner, kompatibel Bibliotheken), oder snack dor de Paketmakers vun Dien Distributschoon op an.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
nds: Keen Togriep op Server. Bitte nieg instellen.

en: User:
nds: Bruker:

en: Bind DN:
nds: Anbinn-DN:

en: Realm:
nds: Rebeet:

en: Password:
nds: Passwoort:

en: Host:
nds: Reekner:

en: LDAP version:
nds: LDAP-Verschoon:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
nds: Standard

en: Size limit:
nds: Gröttgrenz:

en:  sec
nds:  s

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
nds: Standard

en: Time limit:
nds: Tietgrenz:

en: No paging
nds: Nich opspleten

en: Page size:
nds: Siedengrött:

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
nds: Keen

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
nds: Anonüm

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
nds: Eenfach

en: SASL mechanism:
nds: SASL-Metood:

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
nds: Nich begäng Fehler bi't Tokoppeln na %1
