kio_ldap - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
ne: 
    अतिरिक्त सूचना:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
ne: LDAP सर्भरले %1 %2 त्रुटि फर्कायो
    LDAP यूआरएल: %3 थियो

en: LDAP Login
ne: LDAP लगइन

en: site:
ne: साइट:

en: Invalid authorization information.
ne: अवैध प्रमाणीकरण सूचना

en: LDAP connection canceled.
ne: LDAP जडान रद्द गरियो ।

en: The Ldif parser failed.
ne: Ldif पद वर्णक असफल भयो ।

en: Invalid Ldif file in line %1.
ne: %1 रेखामा LDIF फाइल अवैध छ ।
