libkldap - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: No LDAP Support...
nl: Geen LDAP-ondersteuning...

en: An error occurred during the connection initialization phase.
nl: Er deed zich een fout voor bij het opzetten van de verbinding.

en: Cannot set protocol version to %1.
nl: Kan de protocolversie niet instellen op %1.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
nl[0]: Kan de tijdslimiet niet instellen op %1 seconde.
nl[1]: Kan de tijdslimiet niet instellen op %1 seconden.

en: Could not set CA certificate file.
nl: Kon CA certificaatbestand niet instellen.

en: Invalid TLS require certificate mode.
nl: Ongeldige TLS vereiste certificaatmodus.

en: Could not set TLS require certificate mode.
nl: Kon TLS vereiste certificaatmodus niet instellen.

en: Could not initialize new TLS context.
nl: Kon nieuwe TLS-context niet initialiseren.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
nl: TLS-ondersteuning is niet beschikbaar in de LDAP-bibliotheken op de client.

en: Cannot set size limit.
nl: Kan de maximale grootte niet instellen.

en: Cannot set time limit.
nl: Kan de tijdslimiet niet instellen.

en: Cannot initialize the SASL client.
nl: Kan de SASL-client niet initialiseren.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
nl: LDAP-ondersteuning is niet meegecompileerd. Compileer libkldap opnieuw met de OpenLDAP clientbibliotheken (of die daarmee compatibel zijn), of meld dit aan uw distributie.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
nl: Kan de server niet benaderen. Doe een herconfiguratie.

[ctx: @title:window]
en: Add Host
nl: Host toevoegen

en: Configure
nl: Configureren

en: Activities
nl: Activiteiten

en: Show only ldap servers on current activity
nl: Alleen ldap-servers op huidige activiteit tonen

[ctx: @title:window]
en: Edit Host
nl: Host bewerken

en: Do you want to remove setting for host "%1"?
nl: Wilt u de instellingen voor host "%1" verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Remove Host
nl: Host verwijderen

[ctx: @label:textbox]
en: Check all servers that should be used:
nl: Selecteer alle servers die zouden moeten worden gebruikt:

[ctx: @action:button]
en: &Add Host…
nl: Host &toevoegen…

[ctx: @action:button]
en: &Edit Host…
nl: Host b&ewerken…

[ctx: @action:button]
en: &Remove Host
nl: Host ve&rwijderen

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Realm:
nl: Domein:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Host:
nl: Hostnaam:

en: Port:
nl: Poort:

en: LDAP version:
nl: LDAP-versie:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
nl: Standaard

en: Size limit:
nl: Maximale grootte:

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
nl: Standaard

en: Time limit:
nl: Tijdslimiet:

en: No paging
nl: Geen paging

en: Page size:
nl: Pagegrootte:

[ctx: @action:button]
en: Query Server
nl: Query-server

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
nl: Nee

en: Security:
nl: Beveiliging:

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
nl: Anoniem

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Authentication:
nl: Authenticatie:

en: SASL mechanism:
nl: SASL-mechanisme:

[ctx: @title:window]
en: Check server
nl: Server controleren

[ctx: @title:window]
en: LDAP Query
nl: LDAP-query

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
nl: Onbekende fout bij verbinden met %1
