kio_ldap - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
nn: 
    Meir informasjon:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
nn: LDAP-tenaren returnerte feilen: %1 %2
    LDAP-adressa var: %3

en: LDAP Login
nn: LDAP-brukarnamn

en: site:
nn: stad:

en: Invalid authorization information.
nn: Ugyldige autorisasjonsopplysningar.

en: LDAP connection canceled.
nn: LDAP-tilkoplinga vart avbroten.

en: The Ldif parser failed.
nn: LDIF-tolkaren mislukkast.

en: Invalid Ldif file in line %1.
nn: Ugyldig LDIF-fil i linje %1.
