libkldap - en to nn translation catalogue (47 entries)

en: No LDAP Support...
nn: Inga støtte for LDAP …

en: An error occurred during the connection initialization phase.
nn: Det oppstod ein feil under oppstart av tilkoplinga.

en: Cannot set protocol version to %1.
nn: Klarar ikkje velja protokollversjon %1.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
nn[0]: Klarar ikkje setja tidsgrensa til %1 sekund.
nn[1]: Klarar ikkje setja tidsgrensa til %1 sekund.

en: Could not set CA certificate file.
nn: Klarte ikkje velja sertifikatfil for sertifiseringsinstans.

en: Invalid TLS require certificate mode.
nn: Ugyldig kravmodus for TLS-sertifikat.

en: Could not set TLS require certificate mode.
nn: Klarte ikkje definera kravmodus for TLS-sertifikat.

en: Could not initialize new TLS context.
nn: Klarte ikkje gjera klar ny TLS-kontekst.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
nn: TLS-støtte er ikkje tilgjengeleg i LDAP-klientbiblioteka.

en: Cannot set size limit.
nn: Klarar ikkje velja storleiksgrense.

en: Cannot set time limit.
nn: Klarar ikkje velja tidsgrense.

en: Cannot initialize the SASL client.
nn: Klarar ikkje starta SASL-klienten.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
nn: LDAP-støtte er ikkje innkompilert. Kompiler libkldap på nytt med klientbiblioteka OpenLDAP (eller tilsvarande), eller klag til dei som har pakka distribusjonen.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
nn: Får ikkje tilgang til tenaren. Prøv å setja han opp på nytt.

[ctx: @title:window]
en: Add Host
nn: Legg til vert

en: LDAP password is stored as clear text, do you want to store it in kwallet?
nn: LDAP-passordet vert lagra som reintekst. Vil du lagra det i KWallet?

en: Store clear text password in Wallet
nn: Lagra reintekst-passord i lommebok

[ctx: @title:window]
en: Edit Host
nn: Rediger vert

en: Do you want to remove setting for host "%1"?
nn: Ønskjer du å fjerna innstillingane for verten «%1»?

en: Remove Host
nn: Fjern vert

en: Check all servers that should be used:
nn: Kryss av for alle tenarane som skal brukast:

en: &Add Host...
nn: &Legg til vert …

en: &Edit Host...
nn: &Rediger vert …

en: &Remove Host
nn: &Fjern vert

en: User:
nn: Brukar:

en: Bind DN:
nn: Bind-DN:

en: Realm:
nn: Område:

en: Password:
nn: Passord:

en: Host:
nn: Vert:

en: LDAP version:
nn: LDAP-versjon:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
nn: Standard

en: Size limit:
nn: Storleiksgrense:

en:  sec
nn:  s

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
nn: Standard

en: Time limit:
nn: Tidsgrense:

en: No paging
nn: Inga paginering

en: Page size:
nn: Sidestorleik:

en: Query Server
nn: Spør tenar

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
nn: Nei

en: Security:
nn: Tryggleik:

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
nn: Anonym

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
nn: Enkel

en: Authentication:
nn: Autentisering:

en: SASL mechanism:
nn: SASL-mekanisme:

en: Check server
nn: Kontroller tenar

[ctx: @title:window]
en: LDAP Query
nn: LDAP-spørjing

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
nn: Ukjend feil ved kopling til %1
