kio_ldap - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
pa: 
    ਹੋਰ ਜਾਣਕਾਰੀ:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
pa: LDAP ਸਰਵਰ ਨੇ ਇਹ ਗਲਤੀ ਭੇਜੀ ਹੈ: %1 %2
    LDAP URL ਸੀ: %3

en: LDAP Login
pa: LDAP ਲਾਗਇਨ

en: site:
pa: ਸਾਇਟ:

en: Invalid authorization information.
pa: ਗਲਤ ਪਰਮਾਣੀਕਰਨ ਜਾਣਕਾਰੀ ਹੈ।

en: LDAP connection canceled.
pa: LDAP ਕਨੈਕਸ਼ਨ ਰੱਦ ਕੀਤਾ ਗਿਆ।

en: The Ldif parser failed.
pa: Ldif ਪਾਰਸਰ ਅਸਫ਼ਲ ਹੈ।

en: Invalid Ldif file in line %1.
pa: %1 ਲਾਇਨ ਵਿੱਚ ਗਲਤ Ldif ਫਾਇਲ ਹੈ।
