kio_ldap - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
pl: 
    Dodatkowe informacje:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
pl: Serwer LDAP zwrócił błąd: %1 %2
    Użyty URL LDAP: %3

en: LDAP Login
pl: Logowanie LDAP

en: site:
pl: serwer:

en: Invalid authorization information.
pl: Błędne dane autoryzacji.

en: LDAP connection canceled.
pl: Porzucono połączenie LDAP.

en: The Ldif parser failed.
pl: Analizator składni Ldif zakończył pracę z błędem.

en: Invalid Ldif file in line %1.
pl: Błędny plik Ldif w wierszu %1.
