kio_ldap - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
pt: 
    Informação adicional:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
pt: O servidor LDAP devolveu o seguinte erro: %1 %2
    O URL de LDAP era: %3

en: LDAP Login
pt: Ligação LDAP

en: site:
pt: máquina:

en: Invalid authorization information.
pt: Informação de autorização inválida.

en: LDAP connection canceled.
pt: A ligação de LDAP foi cancelada.

en: The Ldif parser failed.
pt: O processador de LDIF falhou.

en: Invalid Ldif file in line %1.
pt: O ficheiro LDIF tem dados inválidos na linha %1.
