kio_ldap - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
ro: 
    Informație sulimentară:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
ro: Serverul LDAP a returnat următoarea eroare: %1 %2
    URL-ul LDAP a fost: %3

en: LDAP Login
ro: Autentificare LDAP

en: site:
ro: sit:

en: Invalid authorization information.
ro: Informații de autorizare eronate.

en: LDAP connection canceled.
ro: Conexiune LDAP revocată.

en: The Ldif parser failed.
ro: Analizorul LDIF a eșuat.

en: Invalid Ldif file in line %1.
ro: Fișier LDIF eronat la linia %1.
