kio_ldap - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
ru: 
    Дополнительная информация:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
ru: Ошибка сервера LDAP: %1 %2
    URL LDAP: %3

en: LDAP Login
ru: Вход в LDAP

en: site:
ru: сайт:

en: Invalid authorization information.
ru: Неверные данные для идентификации.

en: LDAP connection canceled.
ru: Подключение к LDAP прервано.

en: The Ldif parser failed.
ru: Ошибка обработки файла LDIF.

en: Invalid Ldif file in line %1.
ru: Неверный файл LDIF указан в строке %1.
