kio_ldap - en to se translation catalogue (5 entries)

en: 
    Additional info:
se: 
    Lasi dieđud:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
se: LDAP-bálvá muitala dán meattáhusa birra: %1 %2
    LDAP-čujuhus lei: %3

en: LDAP Login
se: LDAP-geavaheaddjenamma

en: site:
se: báiki:

en: Invalid authorization information.
se: Gustohis
