kio_ldap - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
sk: 
    Dodatočné informácie:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
sk: Server LDAP vrátil túto chybu: %1 %2
    LDAP URL bolo: %3

en: LDAP Login
sk: Prihlásenie LDAP

en: site:
sk: server:

en: Invalid authorization information.
sk: Neplatná informácie prihlásenia.

en: LDAP connection canceled.
sk: LDAP pripojenie zrušené.

en: The Ldif parser failed.
sk: Parser Ldif zlyhal.

en: Invalid Ldif file in line %1.
sk: Neplatný Ldif súbor v riadku %1.
