libkldap5 - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: No LDAP Support...
sk: LDAP nie je podporované ...

en: An error occurred during the connection initialization phase.
sk: Vyskytla sa chyba počas inicializácie spojenia.

en: Cannot set protocol version to %1.
sk: Nie je možné nastaviť verziu protokolu na %1.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
sk[0]: Nie je možné nastaviť časový limit na %1 sekundu.
sk[1]: Nie je možné nastaviť časový limit na %1 sekundy.
sk[2]: Nie je možné nastaviť časový limit na %1 sekúnd.

en: Could not set CA certificate file.
sk: Súbor certifikátu CA sa nepodarilo nastaviť.

en: Invalid TLS require certificate mode.
sk: Neplatný TLS vyžaduje režim certifikátov.

en: Could not set TLS require certificate mode.
sk: Nepodarilo sa nastaviť protokol TLS, ktorý vyžaduje režim certifikátov.

en: Could not initialize new TLS context.
sk: Nepodarilo sa inicializovať nový kontext TLS.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
sk: Nie je dostupná podpora TLS v klientských knižniciach LDAP.

en: Cannot set size limit.
sk: Nie je možné nastaviť veľkostný limit.

en: Cannot set time limit.
sk: Nie je možné nastaviť časový limit.

en: Cannot initialize the SASL client.
sk: Nie je možné inicializovať SASL klienta.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
sk: Podpora LDAP nie je zakompilovaná. Prosím prekompilujte libkldap s OpenLDAP (alebo kompatibilnými) klientskými knižnicami, alebo to ohláste baličom vašej distribúcie.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
sk: Nemôžem pristupovať na server. Prosím, prekonfigurujte ho.

[ctx: @title:window]
en: Add Host
sk: Pridať hostiteľa

en: LDAP password is stored as clear text, do you want to store it in kwallet?
sk: LDAP heslo je uložené ako čistý text, chcete ho uložiť v KWallete?

en: Store clear text password in Wallet
sk: Uložiť čistý text hesla v KWallete

[ctx: @title:window]
en: Edit Host
sk: Upraviť hostiteľa

en: Do you want to remove setting for host "%1"?
sk: Chcete odstrániť nastavenie pre hostiteľa "%1"?

en: Remove Host
sk: Odstrániť hostiteľa

en: Check all servers that should be used:
sk: Skontrolovať všetky servery, ktoré sa majú použiť:

en: &Add Host...
sk: Pridať hostiteľa...

en: &Edit Host...
sk: Upraviť hostiteľa...

en: &Remove Host
sk: Odstrániť hostiteľa

en: User:
sk: Užívateľ:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Host:
sk: Hostiteľ:

en: LDAP version:
sk: LDAP verzia:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
sk: Predvolené

en: Size limit:
sk: Veľkostný limit:

en:  sec
sk:  sek

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
sk: Predvolené

en: Time limit:
sk: Časový limit:

en: No paging
sk: Nestránkované

en: Page size:
sk: Veľkosť stránky:

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
sk: Nie

en: Security:
sk: Zabezpečenie:

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
sk: Anonymný

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
sk: Jednoduchý

en: Authentication:
sk: Overenie:

en: SASL mechanism:
sk: SASL mechanismus:

en: Check server
sk: Skontrolovať server

[ctx: @title:window]
en: LDAP Query
sk: LDAP dopyt

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
sk: Neznáma chyba pripojenia %1
