libkldap - en to sl translation catalogue (50 entries)

en: No LDAP Support...
sl: Ni podpore za LDAP...

en: An error occurred during the connection initialization phase.
sl: Med začetnim nastavljanjem povezave je prišlo do napake.

en: Cannot set protocol version to %1.
sl: Različice protokola ni mogoče nastaviti na %1.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
sl[0]: Časovne omejitve ni mogoče nastaviti na %1 sekundo.
sl[1]: Časovne omejitve ni mogoče nastaviti na %1 sekundi.
sl[2]: Časovne omejitve ni mogoče nastaviti na %1 sekunde.
sl[3]: Časovne omejitve ni mogoče nastaviti na %1 sekund.

en: Could not set CA certificate file.
sl: Ni bilo mogoče nastaviti datoteko potrdil CA.

en: Invalid TLS require certificate mode.
sl: Neveljaven TLS zahteva način delovanja s potrdilom.

en: Could not set TLS require certificate mode.
sl: Ni bilo mogoče nastaviti TSL, ki zahteva delovanje s potrdilom.

en: Could not initialize new TLS context.
sl: Ni bilo mogoče postaviti začetnega konteksta TLS.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
sl: V knjižnicah odjemalca LDAP ni podpore za TLS.

en: Cannot set size limit.
sl: Ni mogoče nastaviti omejitve velikosti.

en: Cannot set time limit.
sl: Ni mogoče nastaviti časovne omejitve.

en: Cannot initialize the SASL client.
sl: Začetna nastavitev odjemalca SASL ni uspela.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
sl: Podpora za LDAP ni na voljo. Pritožite se izdelovalcem paketov za vašo distribucijo ali znova prevedite izvorno kodo libkldap s knjižnicami odjemalca OpenLDAP (ali združljivimi).

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
sl: Do strežnika ni mogoče dostopati. Preverite nastavitve.

[ctx: @title:window]
en: Add Host
sl: Dodaj gostitelja

en: Configure
sl: Konfiguriraj

en: Activities
sl: Dejavnosti

en: Show only ldap server on current activity
sl: Prikaži samo strežnik ldap pri trenutni dejavnosti

[ctx: @title:window]
en: Edit Host
sl: Uredi gostitelja

en: Do you want to remove setting for host "%1"?
sl: Ali želite odstraniti nastavitev za gostitelja "%1"?

[ctx: @title:window]
en: Remove Host
sl: Odstrani gostitelja

[ctx: @label:textbox]
en: Check all servers that should be used:
sl: Preverite vse strežnike, ki naj bi bili uporabljeni:

[ctx: @action:button]
en: &Add Host…
sl: Dod&aj gostitelja…

[ctx: @action:button]
en: &Edit Host…
sl: Ur&edi gostitelja…

[ctx: @action:button]
en: &Remove Host
sl: Odst&rani gostitelja

en: User:
sl: Uporabnik:

en: Bind DN:
sl: Razločevalno ime Bind:

en: Realm:
sl: Področje:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Host:
sl: Gostitelj:

en: Port:
sl: Vrata:

en: LDAP version:
sl: Različica LDAP:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
sl: Privzeta

en: Size limit:
sl: Omejitev velikosti:

en:  sec
sl:  sek

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
sl: Privzeta

en: Time limit:
sl: Časovna omejitev:

en: No paging
sl: Brez strani

en: Page size:
sl: Velikost strani:

[ctx: @action:button]
en: Query Server
sl: Poizvedovalni strežnik

[ctx: Distinguished Name]
en: DN:
sl: Razločevalno ime:

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
sl: Brez

en: Security:
sl: Varnost:

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
sl: Anonimno

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
sl: Preprosto

en: Authentication:
sl: Preverjanje pristnosti:

en: SASL mechanism:
sl: Mehanizem SASL:

[ctx: @title:window]
en: Check server
sl: Preveri strežnik

[ctx: @title:window]
en: LDAP Query
sl: Poizvedba LDAP

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
sl: Neznana napaka med povezovanjem s %1
