kio_ldap - en to sr@ijekavian translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
sr@ijekavian: 
    Додатни подаци:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
sr@ijekavian: ЛДАП сервер јавља грешку: %1 %2
    УРЛ ЛДАП‑а: %3

en: LDAP Login
sr@ijekavian: ЛДАП пријава

en: site:
sr@ijekavian: сајт:

en: Invalid authorization information.
sr@ijekavian: Неисправни подаци за аутентификацију.

en: LDAP connection canceled.
sr@ijekavian: ЛДАП веза отказана.

en: The Ldif parser failed.
sr@ijekavian: Неуспјело рашчлањивање ЛДИФ‑а.

en: Invalid Ldif file in line %1.
sr@ijekavian: Неисправан ЛДИФ у реду %1.
