libkldap5 - en to sr@ijekavian translation catalogue (38 entries)

en: No LDAP Support...
sr@ijekavian: Нема подршке за ЛДАП...

en: An error occurred during the connection initialization phase.
sr@ijekavian: Грешка у фази припремања везе.

en: Cannot set protocol version to %1.
sr@ijekavian: Не могу да поставим верзију протокола на %1.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
sr@ijekavian[0]: Не могу да поставим прековријеме на %1 секунду.
sr@ijekavian[1]: Не могу да поставим прековријеме на %1 секунде.
sr@ijekavian[2]: Не могу да поставим прековријеме на %1 секунди.
sr@ijekavian[3]: Не могу да поставим прековријеме на %1 секунду.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
sr@ijekavian: Нема подршке за ТЛС у клијентским библиотекама ЛДАП клијента.

en: Cannot set size limit.
sr@ijekavian: Не могу да поставим ограничење величине.

en: Cannot set time limit.
sr@ijekavian: Не могу да поставим ограничење времена.

en: Cannot initialize the SASL client.
sr@ijekavian: Не могу да припремим САСЛ клијент.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
sr@ijekavian: Подршка за ЛДАП није уграђена. Изградите поново „libkldap“ са клијентским библиотекама ОпенЛДАП‑а (или сагласним), или се пожалите пакетарима своје дистрибуције.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
sr@ijekavian: Не могу да приступим серверу. Подесите га поново.

en: User:
sr@ijekavian: Корисник:

en: Bind DN:
sr@ijekavian: ДН свезе:

en: Realm:
sr@ijekavian: Царство:

en: Password:
sr@ijekavian: Лозинка:

en: Host:
sr@ijekavian: Домаћин:

en: Port:
sr@ijekavian: Порт:

en: LDAP version:
sr@ijekavian: Верзија ЛДАП‑а:

en: Size limit:
sr@ijekavian: Ограничење величине:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
sr@ijekavian: подразумијевано

en: Time limit:
sr@ijekavian: Ограничење времена:

en:  sec
sr@ijekavian:  сек.

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
sr@ijekavian: подразумијевано

en: Page size:
sr@ijekavian: Величина странице:

en: No paging
sr@ijekavian: без страничења

[ctx: Distinguished Name]
en: DN:
sr@ijekavian: ДН:

en: Query Server
sr@ijekavian: Упитај сервер

en: Filter:
sr@ijekavian: Филтер:

en: Security
sr@ijekavian: Безбједност

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
sr@ijekavian: никаква

[ctx: @option:radio use TLS security]
en: TLS
sr@ijekavian: ТЛС

[ctx: @option:radio use SSL security]
en: SSL
sr@ijekavian: ССЛ

en: Authentication
sr@ijekavian: Аутентификација

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
sr@ijekavian: анонимна

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
sr@ijekavian: једноставна

[ctx: @option:radio SASL authentication]
en: SASL
sr@ijekavian: САСЛ

en: SASL mechanism:
sr@ijekavian: Механизам САСЛ‑а:

en: Check server
sr@ijekavian: Провера сервера

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
sr@ijekavian: Непозната грешка при повезивању са %1
